Anežka Palajová

Freelancer

LinkedIn
Pinterest
Sem vpíšte milú správičku:
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Just to prove you are a human, please solve the equation: 29 - 6 = ?
Enter the equation result to proceed
You need to agree with the terms to proceed
Najbežnejšie dôvody na kontaktovanie:

Potrebujete vlastný web.

Skúšali ste vytvoriť web svojpomocne, ale nezdarilo sa.

Web máte, ale máte chuť na niečo nové.

Ak ste Brad Pitt kontaktujte ma každopádne 🙂

Alebo volajte, mailujte:

Ja a weby

Viac než 10 rokov tvorím používateľsky prívetivé rozhrania pre webové aplikácie a webové stránky pre šikovných ľudí. Som rada všade tam, kde sa rodia nové myšlienky, tvoria nové projekty a prichádzajú do života nové produkty. Mozog mi pracuje na plné obrátky vždy keď tvorím niečo nové. Proces tvorby je mi blízky a robí mi obrovskú radosť.

Vysokoškolské štúdium som ukončila v odbore knihovník. Nikdy som v tomto odbore nepôsobila, ale moje srdce patrí knihám, hodnoteniu informačných zdrojov, triedeniu informácií, dátam a ich vizuálnej prezentácii.

Od r. 2006 som pracovala v softvérovej spoločnosti na príprave front-end pre webové aplikácie.  Mala som možnosť učiť sa od skúsených programátorov. Tu sa na mňa nalepili hutné vedomosti o HTML, CSS, XML, XSL, základoch programovania. Naučila som sa pracovať s grafickými programami z rodiny Adobe.

SEO a online marketing je ďalšia kapitola môjho profesného života. Za kvalitné základy vďačím vysokej škole. Prax ma však naučila oveľa viac. Na vlastných pokusoch a omyloch som si vyskúšala prácu s email-marketingom, link buildingom, copywriting aj sociálnymi sieťami. Preto viem, že mať kvalitné onPage SEO je základ, ktorý musí mať každý web.

Weby som si zamilovala pred 5 rokmi, kedy tvoriť s WordPressom bola veľká výzva. Dnes na WordPresse beží tretina všetkých stránok sveta. Páči sa mi rýchle tempo, akým sa tento nástroj vyvíja pre developerov a naproti tomu ako sa čoraz viac zjednodušuje pridávanie obsahu pre publisherov. WP má úžasnú paletu vizuálov, ktoré viem ohýbať a prispôsobovať Vašej corporate identity, Vašim estetickým preferenciám a Vášmu osobnému brandu. Podľa Vášho marketingového cieľa spojazdníme funkčné fíčurky webu, tak aby Vám prinášal návštevníkov aj zisk.

Menu